KONST / Litografier / Färglitografi 11743220
nr 1174 3220
Caroline af Ugglas
(f. 1972), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 88/106, bladets mått: 55x68, löst blad
Caroline af Ugglas, svensk sångerska och målare född 1972.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
800 kr
måndag 9 april 2018
kl 20:40:47
8/4 18:29:36
Caroline af Ugglas
Läs mer om Caroline af Ugglas